Biznes

System ClickSpeed – szybkie i łatwe mycie podłóg

System ClickSpeed – szybkie i łatwe mycie podłóg

Zapomnij o nużącym myciu podłóg! Poznaj ClickSpeed – system mopów, który sprawi, że utrzymanie czystości w pomieszczeniach, będzie szybkie i łatwe. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą to rozwiązanie.

Z artykułu dowiesz się:

 • czym jest system ClickSpeed,

 • z czego składa się mop od Vileda Professional Polska,

 • jak myć podłogę za pomocą systemu ClickSpeed?

 • ile kosztuje używanie mopów od Vileda Professional,

 • dla kogo jest system ClickSpeed,

 • informacje o firmie Vileda Professional.

Czym jest system ClickSpeed?

ClickSpeed to łatwy i wygodny w użyciu system mopów płaskich, który zapewnia sprawną i intuicyjną obsługę. Dzięki magnetycznemu zatrzaskowi, mocowanie mopa jest błyskawiczne i nie wymaga użycia rąk! Ponadto, lekka i ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne użytkowanie, a higieniczna wymiana mopów zapewnia bezpieczne i skuteczne czyszczenie podłóg.

ClickSpeed to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zaoszczędzić czas i pieniądze na myciu podłóg. Z jakich części składa się ten mop? Czytaj dalej!

Mop od Vileda Professional Polska

System ClickSpeed składa się z 3 następujących części:

 • uchwyt do mopa ClickSpeed, który ma unikalny, magnetyczny uchwyt (pasuje on do mopów jednorazowych i wielokrotnego użytku). Nie znajdują się w nim kieszenie, ani inne mocowania. Dzięki temu unika się gromadzenia zanieczyszczeń oraz bakterii!

 • nietkany mop jednorazowy Vileda Professional, który składa się z mikrowłókien i  zapewnia opatentowaną strukturę novolon. Pozwala ona na zbieranie luźnego brudu! Po jednorazowym użyciu, mop jest wyrzucany. Jednak nie oznacza to większych kosztów. Sprzęt ten kosztuje tyle, co pranie mopów trwałych w zewnętrznej pralni.

 • uniwersalny kij aluminiowy o stałej długości 150 cm. Jest to ergonomiczny i łatwy w użyciu produkt, którego uchwyt ma zaokrągloną końcówkę. Pozwala to na wygodne oraz pewne chwycenie sprzętu. Vileda Professional Polska zapewnia system 4 kolorów kijów, co pozwala na łatwiejszą identyfikację zastosowań mopa.

Jak myć podłogę za pomocą systemu ClickSpeed?

Obsługa mopa z systemem ClickSpeed jest bardzo prosta! Wystarczy po prostu rzucić mop na podłogę, nasunąć na niego magnetyczny uchwyt i zamknąć go stopą za pomocą magnetycznego zatrzasku. Warto wspomnieć, że nie można sobie przy tym pobrudzić rąk. Zakładanie mopa można wykonać bez ich użycia!

Dodatkowo, produkt ten jest bardzo lekki, dzięki czemu praca z nim jest znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Koszty używania mopów od Vileda Professional

ClickSpeed jest odpowiedzialnym rozwiązaniem, ponieważ ogranicza koszty prania i zanieczyszczania środowiska. 

 • System ten wykorzystuje mopa z mikrowłókien, co pozwala na pozwala na oszczędności w kosztach prania. 

 • Ponadto, mniejsze zużycie detergentów i wody podczas korzystania z mopa, wpływa pozytywnie na środowisko.

System ClickSpeed – dla kogo?

Wybór systemu ClickSpeed to świetne rozwiązanie dla osób, które zajmują się utrzymaniem czystości w miejscach publicznych. Dzięki innowacyjności, wymiana mopa jest prosta i szybka, co pozwala na oszczędność czasu i zwiększenie wydajności pracy. Mop można stosować na różnego rodzaju powierzchniach. Poradzi sobie w m.in. pomieszczeniach biurowych, w środowiskach kontrolowanych, w pomieszczeniach służby zdrowia i HoReCa. Więc, jak widać, może się on przyczynić do utrzymania czystości w wielu miejscach!

Firma Vileda Professional

Vileda Professional Polska zajmuje się opracowywaniem i produkcją rozwiązań do zachowania czystości dla profesjonalistów. Swoje produkty oferuje ona różnym branżom, np. HoReCa i w opiece zdrowotnej.

Na rynku jest już ponad 60 lat! Dzięki temu zdobyła dużą wiedzę nt. oferowanych rozwiązań, które pomagają sprzątać szybciej i łatwiej. Firma chętnie pomaga osobom zainteresowanym oraz dzieli się z nimi zdobytą wiedzą. Umożliwia to formularz kontaktowy znajdujący się na ich stronie.

Podsumowanie

Szukając rozwiązania, które pozwoli na szybkie i proste w obsłudze mycie podłóg, wybór mopa z systemem ClickSpeed, będzie odpowiednią opcją. Pozwala on na oszczędzanie czasu, pieniędzy i na efektywną pracę, co jest wielką zaletą!

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

O autorze